دانسته‌هایمان را با شما به اشتراک می‌گذاریم

مشاوره استراتژی دیجیتال

ما نقش مدیر مارکتینگ یا برندینگ سازمان شما را به عهده خواهیم گرفت و اهداف کسب و کارتان را به اهداف تیم مارکتینگ و محتوا تبدیل خواهیم کرد.

استخدام نکنید

اطلاعات بیشتر

آموزش دانسته‌ها

ما با برگزاری دوره‌های بازآموزی و هدایت اعضای تیم مارکتینگ و محتوا ایشان را برای دستیابی به اهداف کسب و کار شما آموزش خواهیم داد.

به روز بمانید

اطلاعات بیشتر

منتورشیپ

در مسیر تجارت الکترونیک راه‌ها و تخصص‌های زیادی وجود دارد. ما شما را در توسعه شخصی و تیمی راهنمایی خواهیم کرد.

راه‌بلد داشته باشید

اطلاعات بیشتر

مشاوره استراتژی دیجیتال

تعریف استراتژی بازاریابی و برندینگ به شما کمک می‌کند که مسیر حضور دیجیتال خود را از پیش به شکلی که تیم مارکتینگ بتواند آن را ادامه دهد تعیین کنید. ما برای اجرای عملیات مارکتینگ و برندینگ در کنار تیم شما هستیم تا استراتژی و اهداف تعریف شده به زبان مارکتینگ ترجمه شوند و اجرای آن‌ها توسط تیم مارکتینگ داخلی یا بیرونی شما درست شبیه به استخدام یک مدیر مارکتینگ را به عهده بگیریم.

آموزش دانسته‌ها

دنیای تجارت الکترونیک و فضای دیجیتال به شکل روزانه در حال تغییر است. همکاران شما نیاز دارند تا برای باقی ماندن در این بازار روزانه دانسته‌های خود را به‌روز کنند و از تجربه‌های کسب و کارهای دیگر مطلع شوند. ما برای برگزاری دوره‌های آموزشی متناسب با نیاز سازمان شما در کنارتان هستیم.

منتورشیپ

تیم محتوا و بازاریابی از تخصص‌های گوناگونی تشکیل شده است که رشد در هر کدام از آن‌ها نیاز به متخصصی دارد که بتواند قدم بعدی و مسیر رشد آن تخصص را ترسیم کند. ما برای رشد قدم به قدم شما در هر کدام از تخصص‌های دیجیتال که فعالیت می‌کنید در کنار شما و تیم بازاریابی شما هستیم.

بلاگ ماتلفن ماایمیل ما