هر کجای مسیر که باشید تکنولوژی می‌تواند به کمک شما بیاید

ساخت وبسایت و اپلیکیشن

اگر کسب و کار اینترنتی شما در آغاز راه است ما در کنارتان هستیم تا بهترین تصمیم و محصول را در اختیار داشته باشید.

پیشخوان مشتری خود را بسازید

اطلاعات بیشتر

نرم‌افزارهای تخصصی

ما ماژول‌هایی نرم‌افزاری در حوزه تجارت الکترونیک می‌سازیم که می‌توانند حجم فعالیت عملیاتی شما را کاهش دهند یا امکانی جدید در اختیار بگذارند. 

با تکنولوژی پیشرفت کنید

اطلاعات بیشتر

گزارش عملیات

ما با ایجاد ساختار داده مورد نیاز شما دشبورد‌های عملیاتی در پلتفرم‌های گوناگون برای کنترل عملیات شما در اختیارتان قرار می‌دهیم.

کسب و کارتان را بهتر ببینید

اطلاعات بیشتر

ساخت پلتفرم مورد نیاز شما

ایجاد یک بستر تجارت الکترونیک با توجه به کسب و کار شما نیازمندی‌های متفاوتی را شامل می‌شود. ما در کنار شما هستیم تا:

 

  1. بهترین پلتفرم را برای کسب و کارتان انتخاب کنید و اگر سیستم‌های مدیریت محتوای گوناگون پاسخگوی نیاز شما هستند جلوی هزینه‌ی بیشتر شما را بگیریم.
  2. بهترین محصول را با توجه به نیازمندی کسب و کارتان طراحی کنیم و فیچرهای گوناگونی که منحصر به کسب و کار شما هستند در آن ایجاد کنیم.
  3. رابط کاربری ایدئال و سازگار با برند و محصول شما را جلوی چشم مخاطبانتان قرار دهید.
  4. از محصول شما پشتیبانی مادام العمر به عمل آوریم و نقش تیم تکنولوژی شما را به عهده بگیریم.

نرم‌افزارهای تخصصی

اگر در حال حاضر بستر تجارت الکترونیک فعالی در اختیار دارید ما می‌توانیم با ارائه ماژول‌ها و ابزارهای‌ گوناگون مبتنی بر تکنولوژی بهره‌وری کسب و کار شما را افزایش دهیم و امکاناتی را ایجاد کنیم که تا امروز در اختیار نداشته‌اید. در دنیای تکنولوژی امروز تقریبا هر رویایی که برای کسب و کارتان داشته باشید امکان‌پذیر است و ما آماده‌ی شنیدن و ساختن رویای شما هستیم. نمونه‌ای از محصولات گذشته‌ی ما در این زمینه عبارتند از:

  1. نرم‌افزارهای اتومیشن و خودکارسازی مانند ویرایش یا دوربری خودکار تصاویر، تولید خودکار ویدیوهای پروموشنال، تولید خودکار تصاویر مبتنی بر داده

  2. ساخت ربات‌های نرم‌افزاری عملیات برای انجام تسک‌هایی که به دلیل ماهیت پلتفرم مورد استفاده بک آفیس شما نیاز به اجرا توسط نیروی انسانی دارند

  3. ساخت ماژول‌های جانبی وبسایت مانند تولید و بهره‌برداری از API، طراحی لندینگ پیج‌ها و پروسه‌های جانبی وبسایت شما

نرم‌افزارهای گزارش‌گیری

اعتقاد داریم که نباید سوالی داشته باشید که به دلایل نرم‌افزاری نتوانید پاسخ آن را از مجموعه داده‌ای که در اختیار دارید بیابید. معمولا به دلیل نیاز به برنامه‌نویسی برای دریافت گزارشات مختلف از دیتاهایتان نیاز به صرف زمان وجود خواهد داشت. ما برای حل این مشکل به روش‌های زیر می‌توانیم به کمک شما بیاییم:

  1. ساخت دشبورد‌ها و گزارشات مورد نیاز شما با اتصال ابزارهای گوناگون 

  2. ساخت نرم‌افزارها و ساختار‌هایی که بتوانند داده‌های شما را جمع آوری کنند و برای ارائه بینش کلی و ارتباطات بین اطلاعات در اختیار شما و همکارانتان باشند

  3. آموزش همکاران شما برای ساخت گزارشانت جدید هوش تجاری

بلاگ ماتلفن ماایمیل ما