درباره شمس

شمس را تاسیس کردیم چون در سازمان‌هایی که کار می‌کردیم، می‌دیدیم که آژانس‌های مارکتینگ دائما به سراغمان می‌آیند تنها برای آنکه محصول‌شان را ارائه کنند بدون اینکه دغدغه موفقیت کسب و کار ما را داشته باشند و تصمیم گرفتیم تا در شمس به دنبال همکار باشیم، نه مشتری.


شمس شروع شد چون هزینه‌های بسیار تبلیغات را لمس کرده بودیم و از این که بازگشت سرمایه کسب و کارها را نمی‌دیدیم نگران بودیم و تصمیم گرفتیم هزینه‌ای روی دست کسب و کارها نگذاریم که به بازگشتش اطمینانی نداریم.


شمس را بنیان گذاشتیم چون خلاقیتی در بازاریابی آنلاین نمی‌دیدیم و از نسخه‌های آماده‌ی مارکتینگ خسته بودیم و تصمیم گرفتیم - چنان‌که باید - به هر کسب و کاری استراتژی شخصی شده و از آن مهم‌تر سازگار با فضای دیجیتال ایران را ارائه کنیم و اگر نمی‌توانیم و نمی‌دانیم به او بگوییم که نمی‌توانیم و نمی‌دانیم.

چرا نام شمس را انتخاب کردیم؟

نام شمس برای ما دو مفهوم را در خود جای داده است.

اولی شمس تبریزی است که حیات عرفانی مولانا پس از مواجهه با او آغاز شد. ما شمس را مشاور بزرگان می‌دانیم و تنها همکاری با کسب و کارهایی را انتخاب می‌کنیم که به ویژن و بینش آن‌ها اعتقاد داشته باشیم.

دومی خورشید است که جهان را روشن می‌کند و بر وسعت دید جهانیان می‌افزاید. ما شمس را راهنما و نماینده‌ی آینده‌ی کسب و کارها می‌دانیم و تلاش می‌کنیم به اندازه‌ی دانش خود درگیر توسعه‌ی کسب و کارهای تجارت الکترونیک ایران شویم و از بیراهه رفتن‌ و صرف هزینه‌ی آن‌ها جلوگیری کنیم.

همکاران و مشتریان ما

شرکت های مشهور به ما اعتماد کردند، چرا شما نکنید

استعفای دسته جمعی

ایاد موسوی

راهبر مارکتینگ

سروش زارعی

راهبر هنری و برندینگ

محسن سفرچی

راهبر فنی

7کسب و کار
33همکار
بلاگ ماتلفن ماایمیل ما